Jsme přední výrobce průmyslových, kolejových, silničních a palubních vah a moderních vážních informačních systémů s mateřskou společností ve Finsku. V současné chvíli hledáme vhodné kandidáty pro náš vývojový tým ve středních Čechách na pozici

„JUNIOR SW DEVELOPER“

Náplň práce

  • Spolupráce na vývoji nového SW standardu pro novou generaci vážních systémů
  • Vývoj robustních Stand-alone aplikací včetně UI pro průmyslové vážní systémy
  • Podílení se na řešení získaných obchodních zakázek v rámci týmu
  • Zákaznická servisní podpora pro naše partnery
tamtron-icon-services-spare-parts

Požadujeme

  • Znalost vyšších programovacích jazyků, C++ and/or C# výhodou
  • Zkušenost s SQL databázemi
  • Otevřenou mysl a nadšení se učit novým věcem
  • Pozitivní přístup k náplni práce a týmu kolegů
  • Dobré komunikační dovednosti, spolehlivost, samostatnost a loajalitu
  • Znalost AJ pro aktivní komunikaci s kolegy i klienty
  • Výhodou je zkušenost z oblasti SAAS business
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • Ochotu cestovat
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

  • Pozici vhodnou i pro absolventy
  • Zajímavou pracovní příležitost v renomované mezinárodní společnosti kotované na burze NASDAQ sídlící v Kralupech nad Vltavou
  • Atraktivní práci v pestrém a perspektivním oboru kolejového, silničního a průmyslového vážení
  • Odpovídající zaškolení na stávající SW standard od seniorních kolegů
  • Příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu kvalifikovaných odborníků
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zajímavé finanční ohodnocení a možnost růstu
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Firemní benefity
Mapa Europy

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na email kariera@tamtron.cz a my Vás budeme v nejbližší době kontaktovat.

Tým TAMTRON CZ